Poznaj Psa Swojego

Poznaj Psa Swojego

Celem akcji jest pokazanie uczniom szkół podstawowych oraz ich Dziadkom (łączymy pokolenia) jak należy postępować z psami, do czego można je wykorzystywać,oraz jak bawić się z psem by sprawiało to radość zarówno nam, jak i naszemu czworonogowi.

Cały cykl szkoleń poprowadzi Jacek Lewkowicz - międzynarodowy sędzia prób pracy  i obedience, licencjonowany instruktor szkolenia psów i pozorant, właściciel szkoły tresury psów Hitt Dog w Krakowie.

 

 

Część teoretyczna pierwszego spotkania odbyła się w sali szkolnej. Dzieci z przybyłymi na spotkanie Dziadkami bardzo aktywnie uczestniczyli w spotkaniu. Chętnie odpowiadały na zadawane przez Pana Jacka pytania, jak również sami, bardzo zainteresowani tematem obsypywały go pytaniami.

Następnie uczestnicy udali się na boisko szkolne, gdzie czekały już Easy (owczarek niemiecki)  i Czesław (pies myśliwski) oraz ich przewodnicy: Kaja i Estera. Dziewczyny dały krótki pokaz posłuszeństwa. Następnie dzieci mogły przekonać się w praktyce , jak należy zachowywać się w obecności psa. Czesław zaprezentował kilka sztuczek, czym  zjednał sobie wszystkich obecnych. Na koniec, dzieci dowiedziały się jak nagradzać psa smakołykami, co tym razem bardzo ucieszyło Czesława.

 

    

 

Bardzo dziękujemy:

  • współorganizatorom: IMS STUDIO, DZIELNICA III PRĄDNIK CZERWONY
  • sponsorom: EUROVIA, STOWARZENIE OBROŃCY OGRODU
  • Krakowskiemu Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami za objęcie akcji Honorowym Patronatem.

 

Szczególne podziękowania dla Jacka Lewkowicza, Kai z Easy i Esterze z Czesławem,

za to, że wśród natłoku obowiązków znaleźli czas, aby podzielić się swoją wiedzą.

 

Kolejne spotkanie w Szkole podstawowej nr 114 już w czwartek.

FOTOGALERIA


Szkoła tresury psów "Hittdog"
Kraków ul. Na Błoniach 7, stadion "Juvenii", tel. 601-405-931
Copyright 2012 © Szkoła Tresury psów “Hittdog”
ZOBACZ NAS NA: